Dlaczego warto?

Domy tworzone z myślą o człowieku, przyjazne dla środowiska, zdrowe z natury

W przypadku domów hybrydowych, poza czynnikiem ekonomicznym związanym z energooszczędnością domu bardzo ważna dla mieszkańców takiego domu jest ich ekologiczność. Obecnie budownictwo podąża za wdrożeniem nowoczesnych technologii, które będą przede wszystkim w harmonii z naturą i środowiskiem, które nas otacza. Jeżeli pragniemy żyć na Ziemi w komfortowych warunkach, to przede wszystkim musimy sami zadbać o stan środowiska. Kluczową rolę w tym procesie odgrywają ekologiczne, nowoczesne domy energooszczędne.

Żyjąc zgodnie z naturą będziemy mogli czerpać ze wszystkich jej zasobów i w pełni wykorzystać energię oferowaną przez Matkę Ziemię, ponieważ wszystko mamy w zasięgu ręki. Wszystkie dary natury otrzymujemy za darmo, powinniśmy tylko umiejętnie je wykorzystać.

My dajemy Ci wybór, a do Ciebie należy decyzja, w jakim świecie chcesz żyć.

Dom ekologiczny to dom bez chemii, dlatego też do budowy domu staramy się wykorzystywać jak najwięcej materiałów pochodzenia naturalnego, które nie emitują substancji chemicznych, szkodliwych dla zdrowia człowieka. Przykładem takiego surowca może być wykorzystywane do budowy konstrukcji domu hybrydowego, drewno KVH. Stosowane przez nas drewno jest poddawane specjalistycznej obróbce. Niewątpliwą zaletą domów hybrydowych jest brak tzw. technologii mokrej, dzięki czemu zupełnie wyeliminowane zostaje przenikanie wilgoci wywierającej zły wpływ na ludzki organizm. Jest to trudne do uzyskania w rozwiązaniach murowanych, gdzie wilgoć jest zjawiskiem powszechnym.

Optymalne koszty wykonania i realizacji

Zapewne wielu z Państwa zastanawia się nad tym, jak kształtują się koszty budowy domu hybrydowego. Firma Maj-Haus specjalnie dla Państwa opracowała taką technologię wykonania domów hybrydowych, aby była ona najtańsza i najbardziej ekonomiczna dla klienta. Ograniczyliśmy do niezbędnego minimum wykorzystanie innowacyjnych technologii np. ogrzewania, aby ostateczne koszty budowy były racjonale i zrównoważone. Oczywiście w każdym momencie do domu hybrydowego można dodać wiele innowacyjnych źródeł takich jak ziemne pompy ciepła, fotowoltaikę itp.

Oczywiście podejmując decyzję o budowie domu hybrydowego sami mogą Państwo decydować o metrażu takiego domu, wyglądzie bryły budynku, jak również o układzie funkcjonalnym pomieszczeń, ponieważ nasza firma realizuje budowę każdego domu hybrydowego jako projekt indywidualny dostosowany do potrzeb i możliwości finansowych każdej rodziny. We własnym zakresie załatwiamy również wszystkie formalności związane z uzyskaniem pozwolenia na budowę.