Technologie grzewcze

 • Grzejniki Hybrydowe

  Jedną z możliwości ogrzewania domu i chyba z tych wszystkich źródeł najbardziej ekonomiczny są najnowszej generacji grzejniki hybrydowe które stanowią innowacyjne połączenie technologii ogrzewania podczerwienią oraz ogrzewania konwekcyjnego. Swoim designerskim wyglądem i niewielkimi wymiarami grzejniki te idealnie wpiszą się w wystrój najbardziej nowoczesnych wnętrz.

  Więcej
 • Wentylacja mechaniczna

  Straty ciepła w domu hybrydowym zostają ograniczone do minimum również dzięki stosowanej wentylacji mechanicznej. Zapewnia ona nie tylko równomierną wymianę powietrza, tak szczególnie ważną w domach energooszczędnych i pasywnych, ale także, dzięki odzyskowi ciepła z usuwanego powietrza, gwarantuje zmniejszenie kosztów ogrzewania budynku. Stała wymiana powietrza oraz jednakowa temperatura w całym pomieszczeniu zapewnia możliwość nawet 50% oszczędności na ogrzewaniu.

  Więcej
 • Powietrzne pompy ciepła

  Dzięki zamontowanym w domu nowoczesnym systemom technologicznym tj. powietrzne pompy ciepła zapewniamy sobie możliwość własnej produkcji wody ciepłej, jak również istnieje możliwość zamontowania pompy ciepła do ogrzania całego domu, dzięki czemu oszczędności miesięczne związane z opłatami eksploatacyjnymi są naprawdę wysokie. Pompy ciepła przekształcają energię z naturalnych źródeł ciepła, tj. z ziemi, wody lub powietrza w ogrzewanie domu, chłodzenie wnętrz i ogrzewanie ciepłej wody użytkowej.

  Więcej
 • Fotowoltaika

  Panele fotowoltaiczne przetwarzają energię promieniowania słonecznego w energię elektryczną, ogrzewają cały dom oraz wodę użytkową. Odpowiednio dobrana instalacja fotowoltaiczna skutecznie zmniejsza koszty energii elektrycznej lub obniża je praktycznie do zera w przypadku zamontowania w domu pasywno-hybrydowym. Fotowoltaika to również zabezpieczenie przed nieustannymi podwyżkami cen energii. Kiedy produkujemy prąd , możemy zużywać wyprodukowaną energię na bieżąco

  Więcej
 • Elektryczne maty grzewcze

  Prezentujemy Państwu wybór różnorodnych nowoczesnych, a zarazem wysoko energooszczędnych technologii w zakresie ogrzewania, które będą idealnym rozwiązaniem do zastosowania w budynkach energooszczędnych i pasywnych.

  Więcej
 • Maty grzewcze na podczerwień

  Prezentujemy Państwu kolejne rozwiązanie w zakresie mat jakim są maty grzewcze na podczerwień.

  Stanowią one idealne rozwiązanie w sytuacji, gdy nie możemy zamontować mat grzewczych na ogrzewanie podłogowe lub w miejscach, gdzie potrzebujemy dodatkowego źródła ciepła w bardzo niskich kosztach. Obecnie istnieje wiele możliwości zastosowania mat grzewczych na podczerwień np. pod płyty g-k, sufity, pod tynki, pod kamień, płytki ceramiczne itp.

  Więcej