Inteligentne systemy sterowania domem, oknami, drzwiami.

Z poziomu telefonu komórkowego będą Państwo mieli możliwość np. zdalnego sterowania domem np. wracając z pracy można ustawić czas otwierania i zamykania bramy, otwierania garażu, zapalenia świateł w budynku czy ustawienia czasu zaparzenia kawy.

Inteligentny system sterowania domem sprawdzi się zarówno w domach jednorodzinnych, jak i mieszkaniach. Jedną z wielu jego zalet jest elastyczność i prostota montażu oraz nieograniczone możliwości rozbudowy, poprawiające bezpieczeństwo wszystkich domowników. Nie muszą Państwo wydawać wielkich kwot na montaż systemów inteligentnych. Pakiet startowy jest dostępny już w granicach 5 000zł, gdzie praktycznie na każdym etapie można go dowolnie modyfikować i rozbudowywać w zależności od potrzeb i zasobów finansowych.

Decydując się na montaż systemów inteligentnych sterowania domem zapewniają sobie Państwo możliwość nieograniczonej kontroli nad własnym domem. Dzięki zainstalowanym aplikacjom, istnieje możliwość obserwowania i kontrolowania własnego domu czy mieszkania z każdego miejsca na świecie. Z poziomu telefonu komórkowego czy tabletu, użytkownicy mają możliwość sterowania np. światłem, klimatyzacją, ogrzewaniem, wilgotnością oraz temperaturą panującą we wnętrzach. Systemy inteligentne zapewniają również możliwość ochrony domu z zewnątrz poprzez kamery zamontowane na budynku połączone z systemem inteligentnym sterowania domem. Ich instalacja wpływa na bezpieczeństwo, zmniejszając ryzyko włamania przez potencjalnych złodziei.

W dzisiejszych czasach zdalne sterowanie domem nie pozostaje już wyłącznie w sferze marzeń. Coś, co kiedyś było nieosiągalne, dziś staje się powszechnym rozwiązaniem wykorzystywanym przez wiele osób.

Więcej dostępnych szczegółów dotyczących instalacji inteligentnych jest dostępnych w poniższym filmie